SHADOW OF THE PAST

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » SHADOW OF THE PAST » Флудильник » Як вилікувати наркомана?


Як вилікувати наркомана?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Добрий день, сталось те, дізнався що брат вживає наркотики. Я навіть уявити цього не міг, як так сталося, але при розмові з ним виявилося, що вважає, що будь-якої миті може покинути їх приймати. Хоча від нього дружина вже пішла, і з дитиною навіть бачитись не дає. Але він вважає, що вона поводиться неадекватно, і впевнений, що в нього все під контролем. На роботі його поки що тримають, але не знаю, чи надовго. Що можна зробити, щоб довести йому, що має залежність, і як умовити почати лікуватися?

2

Здрастуйте, самостійно у Вас навряд чи це вийде. На досвід 99% наркоманів близьких родичів не слухають, та й самі родичі правильних слів не підберуть, часто потрапляючи в співзалежність. Наркоманія серед молоді є серйозною соціальною проблемою, яка ставить перед молодими людьми виклики та потребує вирішення. Нерідко наркотики стають легко доступними для молоді, що є одним із чинників ризику для розвитку наркозалежності. Краще зверніться до професійних психологів. Зверніть увагу у більшості клінік є послуга "мотивація незгодних на лікування" – річ дуже дієва.

3

Така залежність у наш час далеко не здивування, все досяжність, надлишок різних бажань у молоді ось і маємо найнеприємніші наслідки. Є актуальна стаття наркоманія серед молоді: виклики та рішення https://zolochiv.net/narkomaniia-sered- … rishennia/ молоді люди часто схильні до наркоманії через прагнення до нових відчуттів, соціальної та психологічної вразливості бажання виділитися чи продемонструвати протест. Дуже важливо розібратися в цій проблемі, щоб вирішити її та зберегти здоров'я молодого покоління. Якщо він не усвідомлює свою залежність, напевно, складно буде вилікувати. Вам треба спробувати знайти слова, щоб переконати його лікуватися, хоч би заради дитини. Та й заради сім'ї теж, невже він не хоче повернути дружину? Спробуйте використати ці аргументи, можливо, це допоможе.

Отредактировано сальминова (2023-10-15 13:00:03)

4

Вам треба в клініці брата лікувати, і що швидше, то краще. Тому що чим довше простягнете, тим складніше позбавити його залежності. Можу сказати, що з такою самою, як у вас ситуацією, зіткнувся колега по роботі, сина в нього на голку посадили. Так він його спеціально відправив на лікування в інше місто, щоб вирвати з цього кола спілкування, і реабілітацію він там же проходив. Тепер у нього все гаразд, одружився, двоє діток уже є. Загалом, лікуйте свого брата, тому що довести йому щось навряд чи зможете, просто проґавте дорогоцінний час.


Вы здесь » SHADOW OF THE PAST » Флудильник » Як вилікувати наркомана?